Materská škola Veľký Šariš na AscEduPageCvičná škola PU


Čísla účtov

Školné:

SK12 0200 0000 0025 1426 4854

Strava

SK40 0200 0000 0025 1424 4853

Zelená škola

Zelená škola

2% z dane

Prosím, venujte nám 2% z dane

Vyhľadávanie

Osobná zónaÚvod
SÚŤAŽ  PDF  Tlač  Email

Naša MŠ má krásny veľký školský dvor, na ktorom je síce zeleň ale podstatné zastúpenie tu majú ihličnany a kríky. Máme len niekoľko listnatých stromov, ale žiadny z nich nie je ovocný strom. Keďže sme ako škola zapojení aj v EKO projekte Zelenej školy, máme v jednej časti dvora vlastné arboretum, v ktorom majú deti možnosť pozorovať rast ovocia a zeleniny s možnosťou ich aj ochutnať.

Asi zhruba pred šiestimi rokmi naše mesto postihla veterná smršť a mnoho listnatých stromov bolo vetrom zničených a vyrúbaných.

Stromom by sme sa všetci veľmi potešili, keďže deti by pozorovali nielen rast, kvitnutie a dozrievanie ovocia, ale mali by možnosť pochutnať si na ovocí o ktoré sa starali. Stromy nám v prostredí medzi bytovkami poskytnú okrem zdravého vzduchu aj vytúžený tieň v horúcom letnom období.

 

Prosíme podporte preto našu materskú školu v súťaži o ovocné stromy:

https://www.zahrada.sk/forum/volne-diskusie/sutaz-pre-materske-skoly-hlasovanie/?page=5&fbclid=IwAR0tdfokNNX1ofUSgXMG9Er4VkpMbZVBybphdIsZZVBP_QEVD2ou7wCo764

 

Najnovšie články

Obľúbené články

Anketa

Ako sa Vám páči nová stránka?
 

Odkazy

Materská škola Veľký Šariš na AscEduPageCvičná škola PU


Copyright © 2020 Materská škola Veľký Šariš. Všetky práva vyhradené. Created by Ori, s.r.o. - Optimálne riešenia internetové